• 1 ZA woensdag speeldag man

  • Heemstede hfc 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Compier, MarkOverige stafTeammanager
    Straasheijm, MarkOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Heemstede hfc 1 ( 6e klasse 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIOS sv. 200000000
    2DIOS sv. 400000000
    3SV Hattrick Haarlem 600000000
    4Heemstede hfc 100000000
    5HYS 100000000
    6HYS 200000000
    7Olympia Haarlem 1800000000
    8Olympia Haarlem 1700000000
    9Olympia Haarlem 1600000000
    10Olympia Haarlem 1900000000
    11Stormvogels ijvv 100000000
    12TT/Goodnight 600000000
    13VSV 300000000
    14Zandvoort Noord zvv. 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boo, Brian deTeamspeler
    Boo, Ron deTeamspeler
    Compier, MarkTeamspeler
    Knol, AnthonyTeamspeler
    Knol, RensTeamspeler
    Straasheijm, MarkTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.