• Heemstede hfc 35+1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boo, Ron deOverige stafTeammanager
    Straasheijm, MarkOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.Heemstede hfc 35+1 - Schoten vv. 35+10 - 3
  • Poulestanden Heemstede hfc 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS 35+144002752212
    2Hoofddorp s.v. 35+122007256
    3Schoten vv. 35+1320111746
    4Onze Gezellen 35+111008263
    5Kennemers (de) 35+1210125-33
    6Bloemendaal 35+13102610-43
    7Heemstede hfc 35+14103913-43
    8THB 35+1100105-50
    9DIO sv. 35+1100128-60
    10Onze Gezellen 35+23003621-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Guido van denTeamspeler
    Beusenberg, BennyTeamspeler
    Boo, Ron deTeamspeler
    Elsaker, Menno van denTeamspeler
    Joris, JopTeamspeler
    Noorlander, TobiasTeamspeler
    Persson, STeamspeler
    Pieterman, Mitchel v.d.Teamspeler
    Sadydoust, AmirTeamspeler
    Straasheijm, MarkTeamspeler
    Trox, BernardTeamspeler
    Verhelst, EdTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt