• Heemstede hfc 35+1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boo, Ron deOverige stafTeammanager
    Straasheijm, MarkOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 feb. 09:30Onze Gezellen 35+1 - Heemstede hfc 35+1Sportpark Vd Aart
    13 feb. 10:00Heemstede hfc 35+1 - DIO sv. 35+1Sportpark Heemstede
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Heemstede hfc 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Parkstad SV 35+277003983121
    2Parkstad SV 35+166003572818
    3DSS 35+1760128101818
    4Onze Gezellen 35+1750234161815
    5Sloterdijk avv. 35+164022116512
    6Bloemendaal 35+194052327-412
    7Hoofddorp s.v. 35+193151925-610
    8Schoten vv. 35+162041229-176
    9Heemstede hfc 35+1101181860-424
    10HYS 35+171061831-133
    11DIO sv. 35+181072341-183
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Guido van denTeamspeler
    Beusenberg, BennyTeamspeler
    Boo, Ron deTeamspeler
    Elsaker, Menno van denTeamspeler
    Joris, JopTeamspeler
    Noorlander, TobiasTeamspeler
    Pieterman, Mitchel v.d.Teamspeler
    Sadydoust, AmirTeamspeler
    Straasheijm, MarkTeamspeler
    Trox, BernardTeamspeler
    Verhelst, EdTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.